Kariéra

Uvítáme každého, kdo má chuť pracovat. Mnozí zaměstnavatelé nalézají místo pracovníků různé nešťastné povaleče, kteří žijí ze dne na den, jsou bez vize, bez životních cílů, bez kariérních snů.

Vážíme si svých zaměstnanců, podporujeme jejich aktivitu, vedeme je v jejich seberozvoji.

Pro zaměstnance pořádá naše společnost školení, jak se připravit na pohovor, kde hledat práci, jak se orientovat mezi jednotlivými obory.

Uzavíráme se svými zaměstnanci pracovní poměr, sepisujeme subdodavatelské kontrakty ve všech kategoriích, kterými se zabýváme.

Pomáháme  začínajícím podnikatelům, učíme nováčky sestavit business plán, seznamujeme se s principem cash flow kvadrantu, pomáháme jim hledat cestu k novým zakázkám.

Máte rádi Roberta Kiosakiho?? Jeho zjednodušená definice podnikání:

Podnikání je prostě prodej. Vezměte jakýkoliv produkt či službu a zkuste ji někomu nabídnout. Když to budete dělat  dostatečně dlouho a s dostatečným přesvědčením o správnosti, zajisté uspějete.

Hlavní věcí každého zaměstnance, živnostníka, majitele firmy, investora (jinak také cash flow kvadrant) musí být CHUŤ DO PRÁCE a PŘIROZENÝ INTELEKT. Bez těchto dvou vlastností  máte velmi malé šance být úspěšnými.

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu